Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności       ZAMKNIJ
2S IT

O Nas

Nasz dział IT powstał z myślą o kompleksowej obsłudze informatycznej dopasowanej do potrzeb każdego Klienta. Nasze usługi skierowane są zarówno do klienta indywidualnego jaki do małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw. Oferujemy opiekę informatyczną dla firm oraz placówek medycznych. Zajmujemy się tworzeniem stron, portali oraz aplikacji internetowych wraz z ich późniejszym prowadzeniem – zapewniamy stałą opiekę w zakresie aktualizacji treści, elementów serwisu i bezpieczeństwa. Świadczymy również usługi takie jak prowadzenie mediów społecznościowych oraz reklama w internecie – tworzenie fanpage, publikacja postów, obsługa płatnych kampanii oraz kampanii zaawansowanych. Naszym dodatkowym atutem są usługi graficzne – tworzenie lub redesing logotypów, redesing strony internetowej – m.in. zmiana wizerunku strony na bardziej nowoczesny, dopasowanie strony dla użytkowników mobilnych oraz rozbudowa i aktualizacja dotychczasowych treści witryny. Naszym celem jest wyjście naprzeciw oczekiwaniom klienta, dlatego zapewniamy obsługę informatyczną na najwyższym poziomie, tworzymy i wdrażamy funkcjonalne i nowoczesne rozwiązania, dbamy o każdy etap współpracy z Klientem – dostosowujemy się do potrzeb indywidualnych oraz oferujemy kontakt niezależny od godzin pracy naszej firmy.

Chcesz być na bieżąco z naszymi realizacjami?śledź nas na LinkedIn
2S IT

Poznaj nasze usługi

Wsparcie informatyczne dla firm
Tworzenie infrastruktury sieciowej
Stawianie serwerów
Hosting www i domena internetowa
Podstawowe usługi informatyczne
Tworzenie stron i portali internetowych (strony internetowe) (portale internetowe)
Tworzenie aplikacji mobilnych i internetowych (aplikacje mobilne) (aplikacje internetowe)
Prowadzenie mediów społecznościowych
Reklama w sieci
Zapewniamy nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania dopasowane do Twoich aktualnych potrzeb.
Pracownicy naszej firmy posiadają kompetencje oraz wieloletnie doświadczenie związane z obsługą i wsparciem informatycznym.
Wysoka jakość świadczonych usług informatycznych, za których wykonanie bierzemy pełną odpowiedzialność.
Wymiar naszej pracy jest elastyczny – udzielimy Ci wsparcia informatycznego również poza godzinami pracy, w nagłych sytuacjach wymagających natychmiastowego działania oraz w weekendy.
Różnorodność usług świadczonych przez naszą firmę zapewnia Państwu możliwość skorzystania w pełni z naszej oferty, w zależności od potrzeb.
Outsourcing dla placówek medycznych
Doradztwo biznesowo-medyczne
Optymalizacja procesów obsługi pacjenta
eRepozytorium w Chmurze – szybki i bezpieczny dostęp do dokumentacji medycznej